פרטי אירוע

מופע התרמה מיוחד למען אוקראינה! המופע יתקיים במסגרת הפורום לתרבות חופשית SLOVONOVO ב 19.05 בשעה 21:30 באנו – מוזיאון העם היהודי.

מארינה מקסימיליאן, היוצרת והזמרת הוירטואוזית, הזיקית המוסיקלית הכי מרתקת במוזיקה הישראלית, בהופעת פסנתר אינטימית וקרובה יותר מתמיד.

במופע מיטב הרפרטואר שלה מכל התקופות –

עמוק בטל, בוער בי השינוי, 1990, Hurricane ,Tango, Glow now ,I trust this man, יש פה בית וביצועים חדשים ומפתיעים.

"אחת האמניות הכי מטריפות תודעה ומעוררות השראה שקמו כאן אי פעם" אסף נבו, ישראל היום

"מקסימיליאן היא פרפורמרית מרשימה ומרתקת, מפתיעה ומתעתעת בכל שיר מחדש, מפליאה בכישרון שנוזל מבין אצבעותיה וזורם מבעד לגרונה."עמוס אורן, הבמה

"להגיד עלייה אקלקטית – זה מעט מדי. להגיד עליה – "זמרת גדולה" – נדוש מדי. נועזת – נכון מאוד, אבל לא רק" יוסי חרסונסקי

 

מאז 2018, פורום SlovoNovo מתקיים אחת לשנה בבודווה שבמונטנגרו. מפגשי ספטמבר הללו הפכו עם השנים למסורת חשובה של  אירוע תרבותי מגוון, עשיר וייחודי. בין האורחים של SlovoNovo בשנים קודמות תמיד אפשר למצוא  גיבורי תרבות ומעצבי דעת קהל, סופרים ומשוררים, אמנים ומוזיקאים, במאים, אנשי עסקים ועוד. המייסד והמנהל האמנותי של SlovoNovo הוא מראט גלמן.

ב-2022 לראשונה הפורום יגיע לישראל  ויתקיים  ב-"אנו - מוזיאון העם היהודי" בין ה-16 ל-20 במאי 2022.

בין המשתתפים השנה: המוזיקאים בוריס גרבנשיקוב, מארינה מקסימיליאן, אנדריי מקרביץ', פולינה אוסטינסקיה, מקסים לאונידוב; הבמאים ויטלי מנסקי, דמיטרי קרימוב, לאוניד פרפיונוב; הסופרים ליודמילה אוליצקיה, ומיכאיל שישקין, אנדריי בילז'ו; השחקן וניאמין סמכוב, המשוררים בוריס גנדלסמן, אנדרי אורלוב; הציירים מיכאל גרובמן, אלכנסד מלמיד, סמיון פייביסוביץ ורבים אחרים.

התוכנית של SlovoNovo תכלול גם הפעם תערוכות ומפגשים עם יוצרים, מופעים, סיורים, שולחנות עגולים. לצדם תתקיים גם הקרנה של סרטים דוקומנטריים במסגרת הפסטיבל הבינלאומי    ArtDocFest.

התחלנו לתכנן את SlovoNovo לפני הפלישה הרוסית לאוקראינה, אבל כעת המלחמה הזו - כטרגדיה כלל-עולמית, תעמוד במרכזם  של אירועים רבים בפורום. יש סמליות רבה בכך,  ש-SlovoNovo יתקיים הפעם בישראל: מצד אחד מדינה שלמרבה הצער והכאב, מכירה מקרוב את זוועות המלחמה והטרור, ואת המחירים שהחברה הישראלית משלמת מיום הקמת המדינה על החלום "להיות עם חופשי בארצנו"; ומצד שני, מדינה שבה אנשים בעלי מסורות והשקפות שונות מוצאים בית. כך גם הפורום שלנו הוא מקום מפגש לאנשים שמבקשים  ליצור ולתקשר, תוך אמונה בכוחה הגדול והמאחד של תרבות.

לוח זמנים מפורט של אירועי הפורום (רוסית): bit.ly/3y7GGJ2

כרטיסים לכל אירועי הפורום (רוסית): cutt.ly/SlovoNovoEvents (ניתן לרכוש מנוי לכל אירועי הפורום, מנוי יומי או כרטיסים בודדים לחלק מאירועי הפורום).

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים