תמונת מופע: שיח גלריה - סיור בהנחיית אוצרי המוזיאון

אירית שפירא מאיר, אוצרת: מוצגים כמסע בזמן

אנו - מוזיאון העם היהודי.
רביעי, 16 פברואר 2022 בשעה 13:00
משך 1 שעות ו-30 דקות
מחיר 65 ₪

פרטי הצגה

שיחי הגלרייה יעניקו הצצה חד פעמית לרבדים הנסתרים של יצירת התערוכה, תוך התמקדות בסיפורו של האוסף המוזיאלי, הסרטים והמיצגים האינטראקטיבים

11/01 בשעה 13:00 - אסף גלאי, אוצר: תרבות וכו' עם האוצר אסף גלאי: תרבות וכו המפגש יעסוק ביהודים בתרבות העולם, ויתמקד בתהליכי האוצרות של מוקדי התיאטרון, המחול, הקולנוע, המוזיקה, הספרות והאמנות במוזיאון. מעל מרחפת תמיד השאלה: מה יהודי בזה?

18/01 בשעה 13:00 - מיכל הומינר, אוצרת: סרטים במוזיאון. איך מספרים סיפור בסרט? מה הם מיצגים אינטראקטיבים? במפגש נבחן את מקומם העקרוני והמעשי של סרטים בתצוגה המוזיאלית, בדגש על תהליכי האוצרות והיצירה.

27/01 בשעה 13:00 - ד"ר אורית גובר שחם, אוצרת ראשית: איך בונים מוזיאון? כיצד מתכננים מוזיאון? איך מחליטים מה (ואיך) להגיד? כיצד מציגים את התכנים? על ההחלטות העקרוניות והמעשיות בתהליך הקמתו של אנו - מוזיאון העם היהודי.

07/02 בשעה 13:00 - דבורה ליס, אוצרת: בעקבות האמנות היהודית העכשווית. בסיור תחשוף האוצרת את הפרשנות שלה לטקסי החיים המוצגים במוזיאון, ותשתף בפרטים על האמנות שבחרה להציג

16/02 בשעה 13:00אירית שפירא מאיר, אוצרת: מוצגים כמסע בזמן. סיור שיחשוף את משתתפיו לגלגוליהם של הפריטים בתצוגה - מן האיתור דרך ההכרעה ועד להצבתם ממש. נבחן פרטים מהעת העתיקה ועד העת החדשה, ונדון בהם ובדרך שעברו עד שמצאו את מקומם בחלל המוזיאון.

ניתן לבקר במוזיאון באופן עצמאי בטרום /תום המפגש ועד לשעת הסגירה

בחירת כרטיסים

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים